3MonthsON

Zaměstnanecké eventy

Zažijte tříměsíční večírek

a podpořte loajalitu zaměstnanců.

 

I Nechte se pochválit od šéfa a neuvalte balík peněz za jeden večer...

... a ještě k tomu u vás udržíte perspektivní zaměstnance a podpoříte jejich loajalitu a emocionální oddanost.

Tříměsíční večírek?

 

Standardně své prostředky vložíte do jednoho super večera. Část hostů na něj ale zapomene už v taxíku cestou domů a další během několika následujících hodin, maximálně dnů. My nabízíme řešení, které je rozprostřeno do delšího časového úseku.

Nevyhodíte tak peníze za jeden večer, ale investujete je do řešení, které vám pomáhá budovat vztah se zaměstnanci, podporuje jejich emocionální oddanost a motivuje k angažovanosti.

3MV_graf_new_02-02.jpg

Jak to funguje?

 

Tím, že aktivity pro zaměstnance rozložíte do delšího časového úseku, podporujeme jejich loajalitu vůči zaměstnavateli. Zaměstnanci mají dlouhodobě pocit, že se účastní na dění ve společnosti a že s nimi společnost komunikuje. Zároveň mají možnost podílet se na rozhodování (alespoň na věcech souvisejících s večírkem/aktivitami pro zaměstnance.

Každá společnost, každý provoz je v něčem specifický. Abychom byli úspěšní, stavíme pro každého program 3MonthsON zcela na míru a dle situace na místě.

I Využíváme nové metody a efektivní přístup.

Abychom udrželi ty nejlepší zaměstnance, musíme se o ně systematicky starat.

Když najdeme, přivedeme, zaškolíme a rozvineme konkrétního zaměstnance, což už samo o sobě není v této době jednoduché, musíme o něj i nadále pečovat, abychom si jej dokázali udržet. Pokud se nám to daří, vrátí nám to loajalitou a pracovní angažovaností. Pomáhá nám pak s HR marketingem, protože takový zaměstnanec působí pozitivně také na kolegy a vytváří pozitivní obraz o společnosti. Tím láká nové potenciální zaměstnance. Motivovaný zaměstnanec je nejlepším náborářem.

Abychom takové zaměstnance měli, musíme se o ně systematicky starat. A právě proto je tu Tříměsíční večírek, který nemusí trvat jen 3 měsíce, ale třeba i několik let.

I Obsahem řešení 3MonthsON je:

BG-02-01.png

• Analýza aktuálního stavu

• Návrh aktivit

• Sestavení dlouhodobého plánu

BG-02-01.png

• Produkce akcí

• Online podpora

• Realizace dlouhodobého plánu

I Chcete se o tříměsíčním večírku dovědět víc?

Nechte nám kontakt, ozveme se (určitě dříve než za 3 měsíce :) ).